Roland Koster

Inkoop

Roland is medeoprichter van Hopping Borders en is sinds 2017 actief als importeur van speciaalbier uit met name het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Als brouwerij moet je Roland hebben aangezien hij ook het grootste gedeelte van de inkoop doet. Als klant kan je natuurlijk ook bij hem terecht.

Favoriete bierstijl: IPA

roland@hoppingborders.com

Roeland Verloop

Verkoop

Roeland zit al iets langer in het speciaalbier dan de rest. In 2015 begonnen met New Beer Frontier en sinds 2019 verder gegaan als medeoprichter van Hopping Borders. Momenteel is Roeland verantwoordelijk voor de verkoop en ondersteunt Roland bij de inkoop. Stuur je een berichtje naar één van onze social media accounts? Dan krijg je waarschijnlijk ook van hem reactie.

Favoriete bierstijl: IPA

roeland@hoppingborders.com

Dennis den Bak

Logistiek

Ook Dennis is medeoprichter van Hopping Borders en zit sinds 2018 in het speciaalbier. Wil je iets weten over je bestelling of wanneer er wordt geleverd? Dan moet je Dennis hebben! Hij zorgt namelijk voor de planning en orderverwerking.

Favoriete bierstijl: Hefeweizen

dennis@hoppingborders.com

Victor Potuijt

Financiën

Jazeker, nog een medeoprichter! Victor is er ook vanaf het begin bij. Victor zorgt voor de facturatie en overige financiële zaken. Vraag over een factuur of alles dat met financiën te maken heeft? Dan helpt Victor je graag.

Favoriete bierstijl: Stout

victor@hoppingborders.com

Karim Chentouf

Export

Karim is in 2016 begonnen met het importeren van speciaalbier onder de naam 34 Bieren. In 2019 is de gehele distributie van zijn portfolio onderdeel geworden van Hopping Borders. Nu is hij verantwoordelijk voor de export naar allerlei Europese landen.

Favoriete bierstijl: Fruited Sours

karim@hoppingborders.com

Edgar van de Crommert

Evenementen

Edgar is van origine grafisch vormgever en verzorgt dan ook alles wat er mooi uit moet zien voor Hopping Borders. Als hoofdtaak heeft Edgar echter het verzorgen van evenementen. Indien je een festival, TTO of proeverij wil organiseren helpt Edgar je graag verder.

Favoriete bierstijl: Whisky Barrel Aged Imperial Stouts

edgar@hoppingborders.com

Jorick Moerman

Magazijn

Jorick is het grootste gedeelte van de dag te vinden in het magazijn. Hij zorgt ervoor dat alles netjes wordt weggezet en dat de bestellingen worden verzameld. Is het heel druk? Dan is de kans groot dat Jorick ook wat bij je komt bezorgen.

Favoriete bierstijl: Stout

jorick@hoppingborders.com

Bjorn van der Brink

Bezorger

Bjorn is misschien wel het belangrijkste lid van Hopping Borders. Hij is de bezorger en zonder hem heb je dus geen nieuw bier in de koeling staan. Als je het Hopping Borders busje voorbij ziet rijden is de kans groot dat Bjorn achter het stuur zit. Zwaai en hij zwaait terug.

Favoriete bierstijl: Stout

bjorn@hoppingborders.com